Klocki

Klocki najmłodszym (i nie tylko!) dostarczają mnóstwa rozrywki i zabawy. W naszym sklepie znajdują się zarówno klocki dla małych dzieci poniżej 3 lat, jak i dla młodzieży, a nawet dla dorosłych. Poszczególne klocki różnią się stopniem skomplikowania, wielkością elementów, przeznaczeniem wiekowym, zastosowaniem. Aby ułatwić zakup kloców, podzieliliśmy je na kilka kategorii. Wybierać można pomiędzy tradycyjnymi klockami, tymi drewnianymi, magnetycznymi lub konstrukcyjnymi. W naszej ofercie znajdują się też tory kulkowe i mozaiki. Oferowane produkty to te znanych i lubianych marek np. LEGO, Cobi, Playmobil, SimbaGoki, Janod, Geomag, Dante, Plastwood i wiele innych. Sprawdzeni dostawcy są gwarancją tego, że produkty są w pełni wartościowe i warte swojej ceny.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Hero Squad - Fire box (RC-052)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Labolatorium mechaniki Samochód policyjny RC
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
PLAYMOBIL Summer Fun
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Wyścigówka RC Rock'n'Roll (9091)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Wyścigówka RC Rocket (9090)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Wyścigówka RC Supersport (9089)

Klocki bezpieczne dla dzieci

Kolorowe, w różnych kształtach i rozmiarach stanowią źródło zabawy, ale przede wszystkim klocki dla dzieci muszą być bezpieczne. W związku z tym wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane licencje i certyfikaty, a także są dopuszczone do sprzedaży na rynku europejskim. Aby ułatwić rodzicom dobór odpowiednich klocków, na pudełkach znajdują się specjalne oznakowania mówiące o przeznaczeniu wiekowym.

Czy warto kupić dziecku klocki?

Klocki to jedne z najwartościowszych dziecięcych zabawek. Interesujące i wielobarwne zestawy, czy to tradycyjnych plastikowych, czy drewnianych kloców  – pobudzając dziecięcą wyobraźnie i kreatywność. Zalety zabawy klockami jest jednak znacznie więcej. Dzieci bawiące się klockami rozwijają umiejętność logicznego i abstrakcyjnego myślenia, cierpliwości, zmysł analityczny. Mali konstruktorzy mogą tworzyć rozmaite budowle, pojazdy i inne konstrukcje. Dla najmłodszych polecamy klocki obrazkowe, dla fanów ekologii – klocki drewniane, a dla tych, którzy cenią tradycyjne i stawia na najwyższą jakość klocki marki LEGO.

Klocki to również rozwiązanie dla starszaków. Dla nich przeznaczone są bardziej zaawansowane klocki konstrukcyjne. Zestawy znajdujące się w naszym sklepie pozwalają na samodzielne zbudowanie maszyn, jeppa czy robota. Po klocki konstrukcyjne sięgnąć mogą również dziewczynki, które ucieszą się z własnoręcznie wykonanych układanek.

Ile kosztują klocki dla dziecka?

Zróżnicowana oferta kolców dla dzieci w naszym sklepie sprawia, że bez problemu można dopasować zestawy do potrzeb i upodobań dziecka, a także do własnej kieszeni. Atrakcyjne ceny są uzupełniane licznymi ofertami specjalnymi, promocjami i wyprzedażami. Klocki w niskiej cenie zawsze można odnaleźć, używając linku: produkty z obniżoną ceną. Ceny klocków dla dzieci wąchają się od kilkunastu do kilkuset złotych. Uzależnione są od firmy, wielkości zestawy, bogactwa detali. Kompromisem cenowym są produkty Cobi, które w naszym sklepie można kupić już od kilkunastu złotych. Najwięcej trzeba wydać za rozbudowane zestawy klocków marki LEGO, zestawy konstrukcyjne czy klocki magnetyczne.

Pierwsza zabawka każdego dziecka

Dbając o atrakcyjne ceny klocków dla dzieci, nie zapominamy o nowościach. Podążamy za trendami, obserwujemy poczynania producentów zabawek dla dzieci i uzupełniamy swoją ofertę o najnowsze zestawy i akcesoria. Dzięki temu wymarzone przez dziecko klocki możesz prosto sprezentować na urodziny, dzień dziecka, Mikołaja czy inną ważną okazję. Wybierając produkty w szybkiej dostawie, dodatkowo otrzymasz je w ciągu 1-2 dni roboczych.

Klocki dla dzieci i dla rodziców

Klocki to doskonała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Dają one pole do wspólnego spędzania wolnego czasu i kreatywnej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny. Pozwalają one na chwile przeistoczyć się w wielkiego konstruktora lub znanego architekta. Po klocki równie chętnie sięgają chłopcy i dziewczynki. Młode damy uwielbiają serię z księżniczkami i wróżkami. Klocki dla dziewczynek to m.in. serie Faires, Princess, Ultimate Autobots czy Dollhouse. Szukając kolców dla chłopca, można natomiast sprawdzić klocki z serii Piraci, Technic, City czy Blocki. Nie zapominajmy również o klockach uniwersalnych, które spodobają się i chłopcom, i dziewczynkom. W poszczególnych kategoriach kloców znaleźć można te dopasowane pod potrzeby 6 miesięcznego szkraba, jak i nastolatków. Mnogość i różnorodność klocków pozwalają je dopasować nie tylko do wieku dziecka, ale i do jego zainteresować. Sięgając po klocki Playmobile, w zestawach znajdziemy głównie figurki i akcesoria, które umożliwiają odgrywanie ciekawych scenek rodzajowych. Stawiając na klocki LEGO, otrzymamy przede wszystkim elementy do składania, a klocki drewniane świetnie nadają się do budowania konstrukcji.

Na co zwrócić uwagę kupując klocki?

Wybierając klocki dla dziecka, warto kierować się nie tylko ich ceną, ale i potrzebami, umiejętnościami i zainteresowaniami dziecka. Ważne jest również dopasowanie zestawu do wieku malucha. Elementy znajdujące się w klockach nie mogą być zbyt małe lub za bardzo skomplikowane. Przy zakupach dobrze jest wybierać klocki odpowiednio opakowane i wyposażone w instrukcję, które wprowadzi dziecko do zabawy, pozwala poznać konstrukcyjne lub edukacyjne możliwości.