Skoczki i piłki do skakania

Piłki do skakania dla dzieci i dorosłych

Piłki do skakania i skoczki to jedne z najpopularniejszych zabawek ogrodowych. Przynoszą one rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Maluchy lubią je za to, że przynoszą im mnóstwo zabawy, rozrywki i frajdy. Dorośli oprócz rozrywki piłki do skakania wykorzystują jako ćwiczeń do ćwiczeń. Ze względu na ich duże rozmiary, najlepiej bawić się nimi na zewnątrz. Aby piłka do skakania przynosi frajdę, trzeba odpowiednio dobrać jej rozmiar. Korzystając z oferty naszego sklepu, nie będzie to trudne. Oferujemy piłki do skakania w różnych rozmiarach, a także skoczki oraz drążki do skakania dla najmłodszych. Różne rozmiary i kolory sprawiają, że każdy znajdzie u nas swojego wymarzonego skoczka.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czym są piłki do skakania?

Piłki do skakania to te specjalne. Są to produkty, które są przystosowane do skakania. Charakteryzują się one tym, że osiągają spore rozmiar, są kolorowe i miękkie. Po piłkę do skakania czy inny rodzaj skoczka sięgać mogą dzieci powyżej 4 roku życia. Od tego wieku zabawy na piłce stają się bezpieczne. Wynika to z tego, że 4-letni maluch umie samodzielnie utrzymać równowagę. Warto wspomnieć, że piłka do skakania niesie za sobą wiele korzyści. Dzieci, które na niej skaczą, wzmacniają mięśnie, przyczyniają się do rozwoju koordynacji i umiejętności ruchowych, a także mają możliwość sprawdzenia własnej siły.

Jaką piłkę do skakania kupić?

W naszym sklepie znajdziesz wiele modelu piłek do skakania dla dzieci i dorosłych. Najpopularniejszy rodzaj to piłki z uchwytem. Uchwyt jest niezwykle przydatnym gadżetem, który pozwala na trzymanie się w czasie skakania – przez to zwiększa się bezpieczeństwa. Piłki do skakania z uchwytem są też o wiele wygodniejsze. Dzieci, zamiast piłki wybrać mogą skoczki z rogami, które pełnią funkcję uchwytów.

Wybierając piłkę do skakania czy skoczka dla dziecka, warto zwrócić uwagę na jego design. W tym zakresie dobrze jest stawiać na kolorowe piłki. Te dla dzieci często mają nadrukowane ilustracje i postacie z ulubionych bajek i kreskówek. W naszym sklepie znajdziesz piłki do skakania Disney czy te z Kubusiem Puchatkiem. Podobnie wygląda sprawa skoczków, które także mają zróżnicowany design. Dzięki temu z wyglądu skoczków i piłek zadowoleni będą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Piłki do fitnessu

W kategorii piłek do skakania i skoczków odnajdziemy również piłki służące jako przyrząd do ćwiczeń. Można je wykorzystać do pilatesu lub aerobiku w wodzie. Piłki to także znany i ceniony przyrząd rehabilitacyjny. Skakanie na nich pozwala się rozluźnić, wzmocnić mięśnie, nabrać siły i kondycji. Na piłkach do skakania można wykonywać ćwiczenia rozciągające mięśni pleców, brzucha, dna miednicy. Oprócz tego ćwiczenia z jej użyciem pozwalają trenować równowagę, prawidłowe oddychanie. Piłki tego typu są bezpieczne dla kobiet w ciąży, które chętnie wykonują na nich ćwiczenia rozluźniające.

Piłki do skakania – jak je wykorzystać?

Piłki do skakania sprawdza się nie tylko jako zabawki ogrodowe dla dzieci czy sprzęt do fitnessu. Można też je wykorzystać jako mebel w pokoju dziecięcym. Świetnie sprawdzają się ono jako alternatywny fotel do biurka czy stolika. Dziecko siedząc na piłce do skakania, odciąża mięśnie przykręgosłupowe, wzmacnia je i ćwiczy równowagę.

Skoczki dla dzieci

Alternatywą dla piłek do skakaniaskoczki. Są to zabawki dedykowane najmłodszym. Producenci zabawek dla dzieci oferują ich szeroki wybór. Skoczki mogą być montowane do ściany, podłogi lub opierać się na strojących konstrukcjach. W naszym asortymencie znajdują się też skoczki, które można zamontować w ogrodzie i które będą stanowić uzupełnienie domowego placu zabaw. Skoczki dla dzieci pozwalają na skakanie i odbijanie się.

Jaki skoczek dla dziecka wybrać?

Najmłodsze dzieci najchętniej sięgają po skoczki podłogowe. Najczęściej przybierają one formę bujanych zwierzątek. Mogą one mieć kształt konika, świątki czy wieloryba. Dzieci na takich zabawkach mogą do woli skakać, odbijać się i bawić. Są one bezpieczne i zapewniają mnóstwo frajdy. Najlepiej wybierać produkty sprawdzonych producentów takich jak Spokey, Mondo, Tootiny, Sun Baby, John, Simba. Skoczki dla dzieci renomowanych marek opatrzone są wymaganymi certyfikatami i atestami, które dopuszczają je na rynek europejski. Skoczki doskonale wpływają na mięśnie oraz poczucie równowagi.

Kiedy skoczek, kiedy piłka?

Piłki do skakania to zabawki, po które sięgać mogą dzieci od lat 3. Wcześniej mogą one być niebezpieczne, ponieważ dziecko nie umie samo utrzymać równowagi. Dla maluchów poniżej 3 roku życia bezpieczniejszym wyborem są skoczki. Bawić nimi mogą się dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć i utrzymywać wyprostowaną pozycję. Aby bawić się skoczkiem, dziecko nie musi umieć siedzieć. Najpopularniejsze modele to te dedykowane maluchom w wieku od 8 do 12 miesięcy.

Piłki do skakania i skoczki nie są drogimi zabawkami. W naszym sklepie proste modele możesz kupić za kilka złotych. Atrakcyjne ceny idą w parze z wysoką jakością i ciekawym designem. Oferujemy też możliwość robienia zakupów przez 7 dni w tygodniu o dowolnej godzinie.