Bramy i wyciągi

Bramy i wyciągi do domu i siłowni

Bramy i wyciągi to sprzęt, który często można spotkać w profesjonalnych siłowniach. Nasz sklep proponuje również modele przeznaczone do użytku domowego. Dzięki nim trening staje się atrakcyjniejszy, a także efektywniejszy. Nasza oferta to bramy i wyciągi takich marek jak Marbo Sport, TKO, HMS, K-Sport, inSPORTline, Axer. Wszystkie dostępne bramy i wyciągi w naszym sklepie można zakupić online. Dostępne są one od ręki, w atrakcyjnych cenach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje bram i wyciągów

Nasz asortyment obejmuje bramy i wyciągi do ćwiczeń w formie stacjonarnej lub mocowane do ściany/sufitu. Te pierwsze modele stanowią idealne rozwiązanie dla profesjonalnych siłowni. Stacjonarne wyciągi to urządzenia stabilne, które charakteryzują się sporymi rozmiarami oraz wysoką ceną. Bramy i wyciągi stacjonarne umożliwiają trening z największym możliwym obciążeniem. W zależności od modelu sprzętu maksymalne obciążenie może wynosić 200, 300, a nawet powyżej 500 kilogramów.

Tańsze i mniej profesjonalne modele wyciągów to te przeznaczone do montażu w ścianie lub suficie. Tego rodzaju bramy i wyciągi dedykowane są domowym siłowniom urządzonym na niewielkiej przestrzeni. Ich maksymalne obciążenie w wynosi od 80 do 150 kilogramów. Wyciągi zamontowanie w ścianie lub suficie są małe i lekkie – ich waga zazwyczaj nie przekracza 50 kilogramów.

Do czego potrzebne są bramy i wyciągi do ćwiczeń?

Bramy i wyciągi do ćwiczeń można wykorzystywać w treningu nakierowanym na zbudowanie silnych bicepsów, mięśni pleców czy klatki piersiowej. Bardzo dobrze spisują się one również przy treningu górnych partii ciała oraz brzucha. Warto pamiętać, że wyciągi treningowe mogą przybierać formę tych dolnych, i tych górnych. Dolne wyciągi treningowe sprawdzą się przy wzmacnianiu mięśni nóg, górne pomoce są w treningu ramion, klatki piersiowej i pleców.

Jaki wyciągi i bramę na siłownię wybrać?

Oferowane w naszym sklepie bramy treningowe i wyciągi na siłownie to te pochodzące z asortymentu najlepszych producentów sprzętu sportowego. Oferujemy produkty sygnowane logiem Marbo Sport KELTON, Finnlo, TKO, HMS, Body-Solid, inSPORTline, Axer, Body Craft czy BH Fitness. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość bram i wyciągów sportowych, a także ich niezawodność. Produkty znajdujące się w tej kategorii objęte są gwarancją producencką, co pozwala na bezpieczne zakupy.

Parametry bram i wyciągów treningowych

Do najważniejszych parametrów bram i wyciągów do ćwiczeń zalicza się wymiary, wagę, maksymalne obciążenie, wagę stosu, grubość drążka i możliwość jego regulacji, materiał użyty do produkcji. Solidne bramy i wyciągi wykonywane są ze stali i porywane antypoślizgową powłoką z poliuretanu, gumy oraz nylonu. Warto również pamiętać, że te sprzęty na siłownię mogą być wyposażone w dodatkowe elementy. Zazwyczaj spotyka się je przy zaawansowanych modelach. Jako ponadprogramowe elementy bram i wyciągów sportowych można wymienić drążki, uchwyty i sznurki.

Jaki wyciąg sportowy dla początkującego?

Największym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się bramy i wyciągi do użytku domowego. Są one montowane przy ścianie lub w suficie. Większość amatorów decyduje się na modele, które pozwalają na ćwiczenie z minimum 150 kilogramowym obciążeniem.

Jak trenować na wyciągu do ćwiczeń?

Bramy i wyciągi stanową wielofunkcyjne urządzenia treningowe. Pozwalają one angażować wszystkie partie mięśni. Konkretne efekty można osiągnąć, kiedy stosuje się plan treningowy ułożony przez profesjonalnego trenera i na kierowane na poszczególne partie ciała. Na to, jakie efekty będą miały ćwiczenia na wyciągach, wpływa też zastosowane obciążenie. Aby szybko móc się cieszyć efektami na wyciągu należy trenować 3-4 razy w tygodniu.

Ćwiczenia na bramie treningowej przynoszą inne efekty niż te na wyciągu. Trenując z bramą, można poprawić ogólną kondycję ruchową, wzmacniać i modelować mięśnie, redukować tkankę tłuszczową. Ćwiczenia na bramie można wykonywać w pozycji stojącej oraz siedzącej. Bramy górne będą działać na mięśnie ramion i grzbietu, z kolei sportowe wyciągi dolne kształtują i zwiększają bicepsy.

Sprzęt sportowy w naszym sklepie

Nasz sklep sportowy online oferuje sprzęty, urządzenia i maszyny, które pozwalają na przeprowadzenie urozmaiconych treningów. Do zakupów zachęcamy osoby planujące doposażenie lub urządzenie domowej siłowni, jak i profesjonalne kluby fitness. Szeroki wybór pozwala wybrać bramy i wyciągi na miarę indywidualnych potrzeb oraz budżetu. Atrakcyjne ceny łączymy z licznymi wyprzedażami, promocjami i rabatami. Każdy z dostępnych modeli wyciągów treningowych i bram sportowych można zamówić online. Oprócz bram i wyciągów asortyment obejmuje również akcesoria do treningu siłowego, gryfy i zaciski, maty amortyzacyjne, atlasy treningowe, hantle i kettlebell, obciążenia, ławki, stojaki na siłownie, drążki i poręcze, maszyny do siłowni.

Wybór odpowiedniego sprzętu w naszym sklepie umożliwiają intuicyjne filtry, które pozwalają segregować produkty po cenie, producenci, a także parametrach technicznych.