Nakładki na pasy

Jak umilić podróż samochodem dziecku?

Podróż samochodem, szczególnie ta wielogodzinna może być dla dziecka nudna i stresująca. Maluch w foteliku kręci się i wierci się, a także stale pyta, kiedy dojedziemy do celu. Taki scenariusz zna każdy rodzic, a także osób, która podróżowała dłużej samochodem z dzieckiem. Wycieczka tego typu dla nikogo nie jest przyjemnością. Dlatego też jeszcze przed nią warto zadbać o rozrywkę dla dziecka. Jednym z tańszych i ciekawszych sposobów jest zakup nakładek na pasy bezpieczeństwa. Pozwolą one spędzić miło i ciekawie czas najmłodszym podróżnikom.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czym są nakładki na pasy bezpieczeństwa?

Nakładki na pasy bezpieczeństwa to gadżety samochodowe przeznaczona na dzieci. Swoim wyglądem przypominają one szerokie gumki do włosów. Na niewielkim kawałków materiału nadrukowane są ciekawe wzory lub bajkowe postacie lub też wszyte trójwymiarowe gadżety np. zwierzątka. Nakładkę zakłada się na pasy bezpieczeństwa – te tradycyjne samochodowe lub te, w które wyposażony jest fotelik dziecięcy. Maluch może bawić się zwierzakiem lub inną postać doszytą do ochraniacza na pasy i przez to ciekawe spędzać czas jazdy.

Zabawa, bezpieczeństwo, komfort

Ochraniacze na pasy bezpieczeństwa mają na celu nie tylko zapewnienie zabawy dziecku, ale także uczyni podróż bardziej komfortową. Nakładki wykonywane są z przyjemnych do skóry materiałów – miękkich i niepodrażniających. Najlepiej zamontować ją więc na styku pasa bezpieczeństwa z ciałem. Dzięki temu nakładka zapobiega nieprzyjemnemu uczuciu, które pojawia się przy kontakcie szorstkiego pasa z delikatną skórą dziecka.

Design nakładek na pasy bezpieczeństwa

Nakładki na pasy dla dzieci dostępne są w bardzo różnej stylistyce. W naszym sklepie oferujemy modele w wielu kolorach – zarówno tych, które spodobają się dziewczynkom, jak i chłopcom. W sprzedaży dostępne są też ochraniacze na pasy bezpieczeństwa w uniwersalnej kolorystyce. Największą popularnością cieszą się natomiast nakładki z doczepianą trójwymiarową maskotką. Może ona przyjmować kształt głowy ulubionego zwierzątka, księżniczki, rycerza czy pirata. Dziecko maskotką może bawić się w czasie jazdy.

Jak zamontować ochraniacze na pasy bezpieczeństwa?

Ochraniacze na pasy bezpieczeństwa są proste w użyciu oraz montażu. Wystarczy owinąć je wokół pasa i zapiąć na rzep. Rzep powinien znajdować się od niewidocznej strony, tak aby dziecko mogło swobodnie bawić się doczepiana maskotkę lub podziać wykonany przez producenta nadruk. Niektóre modele zamiast rzepu mają zatrzaski – instrukcja montażu jest taka sama.

Ile kosztują ochraniacze na pasy bezpieczeństwa dla dzieci?

Nakładki na pasy bezpieczeństwa dla dzieci to niedrogie gadżety. Atestowane produkty renomowanych marek można kupić już za kilka złotych. Ceny nakładek na pasy w naszym sklepie zaczynają się od 20 złotych. Zapraszamy też do skorzystania z licznych promocji, rabatów i wyprzedaży, co pozwala zrobić zakupy za przysłowiowe grosze. Oprócz nakładek na pasy w naszym sklepie można też kupić pałąki z zabawkami do fotelików samochodowych czy gry, w które bez problemu będzie się grało w czasie jazdy autem.